Chceš přidat nabídku?

Máš doménu, projekt, web nebo online prostor na prodej, a chceš ho přidat do naší nabídky? Nebráníme se! Pokud bude nabídka zajímavá, rádi ji uveřejníme. Zdarma, ale nezávazně. Žádné provize, nechceme být prostředníky, zájemci budou kontaktovat přímo tebe.

Vyplň formulář níže!

Dej nám o své doméně, projektu, webu nebo prostoru pro PR vědět!

Jak?

  • Vyplň formulář níže. Nemusíš vyplnit všechna pole, čím více, tím lépe. Snaž se popsat všechny výhody a možnosti, klidně popiš i to, na co se ve formuláři neptáme.
  • Dej si záležet na tom, jak svoji nabídku popisuješ. Jde ti přece o to, aby byla pro potenciální zájemce poutavá. Nám jde o totéž!
  • Dobře si promysli, jaký uvedeš kontakt (email, telefon aj.). Půjde o kontakt, který bude publikovaný přímo u nabídky a na který tě budou kontaktovat potenciální zájemci. Není možné publikovat přímý odkaz na web. Pokud máš zájem o odkaz, je tu ještě prostor v kategorii PR článků.

Nebude to hned!

Po odeslání formuláře vyčkej na schválení nabídky. Pokud bude odpovídat základním požadavkům, objeví se v hlavní nabídce a příslušné kategorii na našem webu.

Základní požadavky nutné pro uveřejnění externí nabídky na serveru ADOMENA.cz

  • Nabídka je zajímavá a prodejce ji dokáže formulovat tak, že se skutečně zajímavá jeví.
  • Historie domény musí být starší 1 rok (platí nejenom pro domény, ale i weby na prodej nebo weby nabízející PR prostor).
  • Prodejce domény, webu, projektu nebo prostoru pro PR má IČ a může tedy prodej fakturovat.

Máš toho víc?

Je možné zveřejnit více nabídek jednoho prodejce – v tom případě je nutné ke každé nabídce vyplnit a odeslat samostatný formulář.

Máš zájem u nás publikovat PR článek?

Budujeme sekci s praktickými články z oblasti internetového podnikání. Pokud dokážeš sepsat hodnotný článek o něčem, co tematicky souvisí s náplní webu ADOMENA.cz, rádi ho publikujeme i s uvedením tebe jako autora, odkazem na tvoji konkrétní nabídku/nabídky na našem webu a odkazem na tvůj web (takový oboustranně výhodný linkbuilding).

I o PR článku nám můžeš dát vědět prostřednictvím formuláře níže, jen pochopitelně nemusíš vyplňovat všechny kolonky. Tvůj návrh na PR článek prosím rozepiš v poznámce.

PŘIDEJ SVOJI NABÍDKU

Pokud máš zajímavou nabídku, měli bychom o ní vědět co nejvíc…

PŘIDAT NABÍDKU 

Odeslání formuláře je současně souhlasem se zpracováním odesílaných dat a potvrzením, že si je odesílatel vědom našich Zásad ochrany osobních údajů dle GDPR, ač nám vůbec osobní data zasílat nemusí. Zpracováním dat se na tomto webu rozumí přečtení a případná reakce na data odeslaná ve formuláři, na daný email, nic víc. Data chráníme, jak umíme, nepředáváme žádné třetí straně a nevyužíváme jinak. Nespamujeme. Nejsme eshop.