Housliste.cz

DOMÉNA NA PRODEJ

Je jich nespočet. Minulí i současní houslisté jsou skvělou příležitostí k vytvoření rozsáhlého seznamu.

NABÍDKA

Housliste.cz

Ne jeden, ale všichni houslisté mají svůj seznam na wiki a klidně by mohli mít i svůj společný web. Ale možností je mnohem víc.


MYŠLENKA, VIZE A PLÁN

Čím více techniky v tom dnešním světě, tím více si vážíme tradic a osvědčených hodnot. Housle jsou stále prestižním nástrojem, který v současnosti zažívá renesanci. Mohou za to i moderní houslisté, které hudbě a hraní na housle dávají zcela nový ráz. A je to dobře. Jedním z nich je i americko-německý houslista David Garrett.

Na doméně Houslisté.cz lze vystavět hodnotnou knihovnu informací o slavných houslistech, těch minulých i těch současných.

Monetizovat se pak dá prostřednictvím nabídky hudebních nástrojů, ale třeba i hudebních kurzů a dalších produktů, které jsou postaveny na tradici, ale mají ambice najít si své pevné místo i v současném světě.

NĚCO Z ČÍSEL/HLEDANOST

KW “houslisté” čeká na to, až ho někdo udělá populární, hledanost je zatím minimální. To neplatí o jménech jednotlivých houslistů, kterých je nespočet, např. “David Garrett

  • průměrná měsíční hledanost na Google za posledních 12 měsíců: 570

KW “nejlepší houslisté světa”

  • průměrná měsíční hledanost na Google za posledních 12 měsíců: 30

KW “čeští houslisté”

  • průměrná měsíční hledanost na Google za posledních 12 měsíců: 20

DATUM REGISTRACE DOMÉNY

03.02.2017

DATUM EXPIRACE

06.02.2019

CENA

10 000 Kč

Doména Housliste.cz je na prodej.

KONTAKT

Pokud máte o doménu zájem, využijte tohoto poptávkového formuláře:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odeslání formuláře je současně souhlasem se zpracováním odesílaných dat a potvrzením, že si je odesílatel vědom našich Zásad ochrany osobních údajů dle GDPR, ač nám vůbec osobní data zasílat nemusí. Zpracováním dat se na tomto webu rozumí přečtení a případná reakce na data odeslaná ve formuláři, na daný email, nic víc. Data chráníme, jak umíme, nepředáváme žádné třetí straně a nevyužíváme jinak. Nespamujeme. Nejsme eshop.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *